• Gryphons DS1 SOFTBALL

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 okt. 10:30Cheetahs DS2 - Gryphons DS1Sportpark De Haamen
    24 okt. 11:00Gryphons DS1 - Cheetahs DS2Sportpark De Groote Wielen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 okt.Twins-Blue Lions DS2 - Gryphons DS19 - 7
  • Poulestanden Gryphons DS1 (SSDWB1 Fastpitch Softbal Senioren Dames)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Twins-Blue Lions DS29801133498416
    2Sunville Tigers DS110712108852315
    3Cheetahs DS27502101722910
    4Gryphons DS1940510110018
    5Sittard Maastricht9306989536
    6HSCN DS21021789140-515
    7Ducks DS210208100189-894
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aarts, LisanneTeamspeler
    Dijk, Claudia vanTeamspeler
    Drijver, DanaTeamspeler
    Holweg, LiekeTeamspeler
    Hulsen Alcantara, Zoe FernandaTeamspeler
    Hut, AnneliesTeamspeler
    Kradolfer, ChantalTeamspeler
    Kronenburg, MariekeTeamspeler
    K├Ásters, RoosTeamspeler
    Meer, Charlot van derTeamspeler
    Quant, JillTeamspeler
    Severijnen, PetraTeamspeler
    Smits, MelanieTeamspeler
    Snoeren, LiekeTeamspeler
    Spoor-Snoeren, LauraTeamspeler
    Tweel, Fenna v/dTeamspeler
    Wit, Sonja DeTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Griendt, Corinne van deTechnische stafCoach
    Wiemken, EmilyTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Cheetahs DS2

    VS

    Gryphons DS1

    24 oktober 202110:30 uur
    Sportpark De Haamen 2 - Softbal / Jeugd honkbal

    dag

    uur

    min

    sec