• Softbal Dames 2

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beurden, Sabrina vanTeamspeler
    Dijk, Claudia vanTeamspeler
    Drijver, DanaTeamspeler
    Foppele, AnnabelTeamspeler
    Holweg, LiekeTeamspeler
    Hut, AnneliesTeamspeler
    Kronenburg, MariekeTeamspeler
    K├Ásters, RoosTeamspeler
    Meer, Charlot van derTeamspeler
    Snoeren, LauraTeamspeler
    Tweel, Fenna v/dTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Griendt, Corinne van deTechnische stafCoach
    Kronenburg, MariekeTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Woensdag 19:30 - 21:00 Veld 3
  • Programma
    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 jun. 15:00Blue Birds DS1 - Gryphons DS2Sportpark Kruithuisweg
    30 jun. 10:30Gryphons DS2 - Jeka DS1Sportpark De Groote Wielen
    14 jul. 10:30Gryphons DS2 - Adegeest DS1Sportpark De Groote Wielen
    24 aug. 13:00Neptunus DS2 - Gryphons DS2Neptunus Familiestadion
    31 aug. 15:00Schiedam DS1 - Gryphons DS2Sportcomplex Bijdorp
    8 sep. 10:30Gryphons DS2 - Red Lions DS2Sportpark De Groote Wielen
    22 sep. 14:00Euro Stars DS2 - Gryphons DS2Sportpark Schenkel
    29 sep. 10:30Gryphons DS2 - Orioles DS2Sportpark De Groote Wielen
  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 jun.Orioles DS2 - Gryphons DS27 - 5
    2 jun.Gryphons DS2 - Euro Stars DS21 - 12
  • Poulestanden Gryphons DS2 (SSDWB1 Fastpitch Softbal Senioren Dames)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blue Birds DS1760175205512
    2Euro Stars DS2651046143211
    3Adegeest DS1750271472410
    4Red Lions DS274039060308
    5Schiedam DS18404676618
    6Neptunus DS273137149227
    7Jeka DS14202272434
    8Orioles DS281073283-512
    9Gryphons DS2800818134-1160
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.