• Gryphons DS2 SOFTBALL

  • Gryphons DS2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Griendt, Corinne van deTechnische stafCoach
    Vermeulen, JasperTechnische stafAssistent-Coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Alebeek, Mandy vanTeamspelerKorte stop
    Arreola, EstefanyTeamspelerRechtsvelder
    Drijver, DanaTeamspelerRechtsvelder
    Hut, AnneliesTeamspelerKorte stop
    Kradolfer, ChantalTeamspelerPitcher
    Kronenburg, MariekeTeamspelerCatcher
    Meer, Charlot van derTeamspelerTweede honk
    Quant, JillTeamspelerTweede honk
    Smits, MelanieTeamspelerRechtsvelder
    Spoor-Snoeren, LauraTeamspelerPitcher
    Tweel, Fenna v/dTeamspelerEerste honk
    Weismann, SilvyTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 jul.HSCN DS1 - Gryphons DS24 - 10
  • Poulestanden Gryphons DS2 ( 3e klasse Poule A weekend )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Ducks DS1131021145677822
    2Giants DS1128041351013416
    3Gryphons DS2127141411014015
    4Starlights DS113526134134012
    5Dragons/Centrals DS112417110173-639
    6HSCN DS11040611511148
    7Robur '58 DS11132692138-468
    8Stags DS213301094141-476