• Gryphons DS2 SOFTBALL

  • Gryphons DS2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Griendt, Corinne van deTechnische staf
    Quant, JillTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aarts, LisanneTeamspeler
    Berk, LotteTeamspeler
    Dijk, Claudia vanTeamspeler
    Drijver, DanaTeamspeler
    Holweg, LiekeTeamspeler
    Hulsen Alcantara, Zoe FernandaTeamspeler
    Hut, AnneliesTeamspeler
    Kradolfer, ChantalTeamspeler
    Kronenburg, MariekeTeamspeler
    Meer, Charlot van derTeamspeler
    Quant, JillTeamspeler
    Smits, MelanieTeamspeler
    Snoeren, LiekeTeamspeler
    Spoor-Snoeren, LauraTeamspeler
    Tweel, Fenna v/dTeamspeler
    Ven, Nova van deTeamspeler
    Wit, Sonja DeTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 okt. 11:00Gryphons DS2 - Cheetahs DS2Sportpark De Groote Wielen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 sep.HSCN DS2 - Gryphons DS26 - 21
  • Poulestanden Gryphons DS2 ( 4e klasse Poule E )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Ducks DS218141327314213129
    2Gryphons DS21613122469515127
    3Sunville Tigers DS11610151681214721
    4Sittard Condors DS118927179194-1520
    5Cheetahs DS216808136130616
    6HSCN DS2175111115202-8711
    7Maastricht DS1171412135229-946
    8Kickers DS1182214154293-1394