• Gryphons H1 BASEBALL

  • Gryphons H1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bleker, PaulTechnische stafAssistent-Coach
    Pas, Henk v/dTechnische stafCoach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bleker, PaulTeamspeler
    Hoek, Sam vanTeamspeler
    Maassen, ThomasTeamspeler
    Muller, IttaiTeamspeler
    Pas, Matthijs v/dTeamspeler
    Pattikaihatu, AaronTeamspeler
    Prins, LucasTeamspeler
    Schel, MarcoTeamspeler
    Schel, RobinTeamspeler
    Zanden, Raymond v/dTeamspeler
    Zoom, Jeroen vanTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 sep.Gryphons H1 - Vlaardingen Holy H115 - 10
    22 sep.Cardinals H1 - Gryphons H18 - 7
  • Poulestanden Gryphons H1 ( 3e klasse Poule A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wombats H11714121881097929
    2Ducks H11811072001346622
    3PSV H11510051671204720
    4Cardinals H1179171851562919
    5Blue Lions Tilburg H117917156150619
    6Gryphons H118909211204718
    7Vlaardingen Holy H118909185184118
    8Hazenkamp H1187110135181-4615
    9UVV H2183213109220-1118
    10Jeka H2183015134212-786