• Honkbal Heren 3

  • Spelers

    NaamRolFunctie
    Bakker, Martijn deTeamspeler
    Beek, Paul vanTeamspeler
    Boot, GertTeamspeler
    Groot, Sebastiaan deTeamspeler
    Ham, Jeroen van derTeamspeler
    Heijden, Dave van derTeamspeler
    Hoek, Henk vanTeamspeler
    Kool, MichielTeamspeler
    Morel, FreekTeamspeler
    Mosselman, SanderTeamspeler
    Roosmalen, Thomas vanTeamspeler
    Silanoe, IljaTeamspeler
    Snoeren, MaartenTeamspeler
    Vaes, JackTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Snoeren, MaartenTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 okt. 10:30Bullfighters H2 - Gryphons H3Sportpark De Groenendijkse Kampe
    11 okt. 11:00Gryphons H3 - Uden Red Sox H1Sportpark De Groote Wielen
    17 okt. 17:00ROEF! H2 - Gryphons H3Stokeind
    25 okt. 11:00Starlights H2 - Gryphons H3Sportcomplex De Leemput
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 sep.Gryphons H3 - Starlights H25 - 14
  • Poulestanden Gryphons H3 (HSTB1 Honkbal Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Royals H31080284721216
    2Starlights H2961293553813
    3Uden Red Sox H1950493801310
    4Gryphons H384048160218
    5ROEF! H28305504556
    6GHSV H182154783-365
    7Bullfighters H281073790-532
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.