• Gryphons HB U15-1 BASEBALL

  • Gryphons HB U15-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Boom, Raoul v/dTechnische staf
    Heesch, Frank vanTechnische staf
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Besselaar, Noah van denTeamspeler
    Boom, Mats van denTeamspeler
    Buijsen, SiemTeamspeler
    Heesch, Daan vanTeamspeler
    Kitslaar, RoelTeamspeler
    Versteeg, JipTeamspeler
    Wijnveld, KaiTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    13 okt. 19:15Gryphons HB U15-1 - Twins HB U15-1Sportpark De Groote Wielen
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Gryphons HB U15-1 ( 2e klasse Poule A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blue Lions Tilburg HB U15-11614022064616028
    2Jeka HB U15-1131102109515822
    3Twins HB U15-11280499613816
    4Gryphons HB U15-115501082116-3410
    5Boosters HB U15-115401171140-698
    6The Hawks HB U15-115101420173-1532