• Gryphons HB U15-2 BASEBALL

  • Gryphons HB U15-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hijwegen, RichardTechnische stafCoach
    Veerdonk, Twan van deTechnische stafAssistent-Coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Burgt, Tim van derTeamspeler
    Hijwegen, ThijsTeamspeler
    Ouden, Noah denTeamspeler
    Peters, TimoTeamspeler
    Reijnders, StefTeamspeler
    Rozema, TeunTeamspeler
    Veerdonk, Bing van deTeamspeler
    Wierenga, NoƫTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 okt. 10:30Nuenen HB U15-2 - Gryphons HB U15-2Sportpark De Lissevoort
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Gryphons HB U15-2 ( 3e klasse Poule C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hazenkamp HB U15-21211011845213222
    2Gryphons HB U15-2131012144816321
    3All In/Meppers U15-11210021655511020
    4Royals HB U15-11610061851097620
    5Uden Red Sox-GHSV U15-1148151661165017
    6Nuenen HB U15-2148151421004217
    7Maastricht HB U15-111704119893012
    8MULO HB U15-2143011110202-926
    9Sittard Condors HB U15-115301290182-926
    10Bullfighters HB U15-113101256218-1622
    11Starlights HB U15-112011155212-1571