• Gryphons HB U21-2 BASEBALL

  • Gryphons HB U21-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Litsenburg, Leon vanTechnische stafCoach
    Schabell, EricTechnische stafAssistent-Coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Donkers, BinkTeamspeler
    Kaptein, KalleTeamspeler
    Kloosterman, ThomasTeamspeler
    Litsenburg, Tygo vanTeamspeler
    Meinema, JeroenTeamspeler
    Olivieira, DeshainiroTeamspeler
    Ophorst, TygoTeamspeler
    Peters, SamTeamspeler
    Reijnders, JulesTeamspeler
    Schabell, MaxTeamspeler
    Zoest, Joshua vanTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 okt.Gryphons HB U21-2 - Cheetahs HB U21-18 - 7
    24 sep.Cardinals HB U21-2 - Gryphons HB U21-23 - 14
  • Poulestanden Gryphons HB U21-2 ( 2e klasse Poule D )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Cheetahs HB U21-11813052088512326
    2PSV HB U21-1151203162729024
    3Parkstad Lions HB U21-11611051321112122
    4PSV HB U21-2181107132933922
    5Gryphons HB U21-3168171381092917
    6Gryphons HB U21-2167271311102116
    7Blue Lions Tilburg HB U21-1157081601392114
    8Cardinals HB U21-2165110124156-3211
    9Hazenkamp HB U21-114401081177-966
    10Royals HB U21-116001645261-2160