• Gryphons HB U21-3 BASEBALL

  • Gryphons HB U21-3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Rozema, JeroenTechnische stafCoach
    Vaes, JackTechnische stafCoach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Rozema, JanTeamspeler
    Rozema, TeunTeamspeler
    Saldan, DaniƫlTeamspeler
    Vaes, SietseTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Gryphons HB U21-3 ( 3e klasse Poule F )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1PSV HB U21-11414003351931628
    2Houten Dragons HB U21-1141004170818920
    3Ducks HB U21-1149051741017318
    4All In/Meppers U21-114806136164-2816
    5ROEF! HB U21-114617111148-3713
    6Starlights HB U21-11460892173-8112
    7Gryphons HB U21-3141112112286-1743
    8Panters HB U21-114101393251-1582