• Gryphons HB U21-3 BASEBALL

  • Gryphons HB U21-3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bertrums, EdwinTechnische stafCoach
    Willemse, RemcoTechnische stafAssistent-Coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dongen, Sebastiaan vanTeamspeler
    Drinkenburg, JarrelTeamspeler
    Gans, Finn deTeamspeler
    Muijlwijk, MorrisTeamspeler
    Overheul, PerTeamspeler
    Roij, Jens deTeamspeler
    Roosmalen, Luke vanTeamspeler
    Rovers, DaanTeamspeler
    Rozema, JanTeamspeler
    Saldan, DaniƫlTeamspeler
    Vaes, SietseTeamspeler
    Vijver, Koen v/dTeamspeler
    Willemse, MaxTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 okt. 11:00Gryphons HB U21-3 - Royals HB U21-1Sportpark De Groote Wielen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 okt.Gryphons HB U21-3 - Cardinals HB U21-214 - 4
  • Poulestanden Gryphons HB U21-3 ( 2e klasse Poule D )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Cheetahs HB U21-11813052088512326
    2PSV HB U21-1151203162729024
    3Parkstad Lions HB U21-11611051321112122
    4PSV HB U21-2181107132933922
    5Gryphons HB U21-3168171381092917
    6Gryphons HB U21-2167271311102116
    7Blue Lions Tilburg HB U21-1157081601392114
    8Cardinals HB U21-2165110124156-3211
    9Hazenkamp HB U21-114401081177-966
    10Royals HB U21-116001645261-2160