• Gryphons JH1 BASEBALL

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 okt. 13:00The Hawks JH1 - Gryphons JH1Sportcomplex Krommedijk
    31 okt. 14:00Gryphons JH1 - Twins JH1Sportpark De Groote Wielen
    31 okt. 15:00Euro Stars JH1 - Gryphons JH1Sportpark Schenkel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 okt.Gryphons JH1 - The Hawks JH124 - 11
    2 okt.Neptunus JH1 - Gryphons JH16 - 19
  • Poulestanden Gryphons JH1 (HJWB1 Honkbal Junioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Storks JH1111001125517420
    2Euro Stars JH11080273343916
    3HSCN JH11252598752312
    4Gryphons JH1951399722711
    5Twins JH11050576621410
    6Jeka JH19405676528
    7Neptunus JH11111967137-703
    8The Hawks JH11010945154-1092
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Alebeek, Noek vanTeamspeler
    Boven, Jasper vanTeamspeler
    Grinsven, Tijmen vanTeamspeler
    Jansen, VincentTeamspeler
    Maassen, ThomasTeamspeler
    Meinema, RutgerTeamspeler
    Pas, Matthijs v/dTeamspeler
    Tanke, BenTeamspeler
    Tanke, FirenzeTeamspeler
    Veerdonk, Cas van deTeamspeler
    Verdaasdonk, FinnTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Veerdonk, Twan van deTechnische stafCoach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    The Hawks JH1

    VS

    Gryphons JH1

    23 oktober 202113:00 uur
    Sportcomplex Krommedijk 1 - Honkbal

    dag

    uur

    min

    sec